Rytietiškos tradicijos

Original price was: €65.00.Current price is: €60.00.-8% NUOLAIDA

Prabangus dovanų rinkinys su rankų darbo mašinos pakabuku iš koroliukų, rytietiškais raštais, smilkalais ir rankų darbo smilkaline. Šis rinkinys yra puiki dovana ypatingoms progoms ir tikrai išskirtinai nustebins Jūsų artimus. Šis dovanų rinkinys yra puiki dovana automobilių entuziastams ir smilkalų mylėtojams.

Dovanų rinkinys yra ne tik puiki dovana artimiesiems, bet taip pat gali būti puiki dovanų idėja verslo partneriams ar kolegoms. Tai išskirtinė dovanų idėja, padėsianti sukurti ypatingą atmosferą ir daryti ilgalaikį įspūdį.

DOVANŲ RINKINĮ SUDARO
 • Prabangus rankų darbo mašinos pakabukas
  Svoris: 92g ;
  Karoliukų dydis: 14-15mm ;
  Ilgis: 24.5 cm ;
 • 1pak. smilkalų ( Nanural Sandalwood ) 21cm ilgio
  Vienoje dėžutėje: 35-40 vnt. 20g.
 • Prabangi rankų darbo smilkalinė pagaminta iš medžio, magnetinis uždarymas.
 • Rinkinio produktai supakuoti į šilkinį popierių, aukštos kokybės drožles. Jūsų sveikinimas randamas ant atviruko , kuris slypi aukštos kokybės voke
PRISTATYMAS

Pasirenkama atsiskaitant.

Nemokamas pristatymas nuo 60 eur

 • Nemokamas atsiėmimas JUBILÉ Šiauliuose.
 • Pristatymas į paštomatą (1-3 darbo dienos) – €3.99 
 • Pristatymas kurjeriu (2-3 darbo dienos) – €5.95
ĮPAKAVIMAS

Visi JUBILÉ dovanų rinkiniai yra supakuoti į prabangia ir kokybiška firminė jubilé dovanų dėžute su magnetiniu uždarymu ,kuri yra perišta prabangiu kaspinu. Rinkinio produktai supakuoti į šilkinį popierių, kuris yra užklijuotas lipduku. Jūsų sveikinimas randamas ant atviruko, kuris slypi aukštos kokybės voke ( jį įrašykite į komentarus atsiskaitydami )

SHARE

PRIDĖKITE DOVANĄ

Saldainiai
Produktai nr2
Produktai nr3
SUKURSIM

Ar ieškote originalių dovanų, kurios tikrai nustebins ir pradžiugins? Mes galime padėti! Mūsų parduotuvėje unikalios ir išskirtinės dovanos, kurios nepaliks abejingų.

PRISIMINS

Gavėjas prisimins ypatingą dovaną, kurią jam padovanojote iš mūsų. Mes stengiamės kurti dovanas, kurios tuo pačiu metu būtų prabangios, išskirtinės ir praktiškos.

SUTAUPYSIME

Mes siūlome išskirtinę paslaugą – pasirūpiname dovanomis nuo idėjos pateikimo iki jos realizavimo ir pristatymo. Kad visos dovanos būtų gražiai ir elegantiškai supakuotos.

Jums taip pat gali patikti

Dovanos paieška gali būti
iššūkis, tačiau mes esame čia!

Įsivaizduokite sėdinčius prie didelio stalo visus savo artimuosius gimtadienio, jubiliejaus ar kitos progos proga. Ir tada ištraukiate mus, JUBILE dovanų dėžute, kruoščiai, prabangiai ir elegantiškai supakuotą, į šią geru nuotaikų kupiną sceną. Mes surandame geriausius prekių ženklus iš viso pasaulio, norėdami supaprastinti gerų dovanų paieškas ir padėti jums surasti tinkamą dovaną kiekvienam svarbiam žmogui jūsų gyvenime. Mes atidžiai supakuojame kiekvieną dovaną, sukurdami tikrą džiaugsmą ir nuostabą dovanotai asmenybei.

PIRKINIŲ KREPŠELIS 0

dovanos tiems, kuriuos mylite

Užsakymai elektroninėje parduotuvėje priimami visą parą
Klientų aptarnavimas:    I-V: 9:00 – 17:00     VI: 10:00 – 14:00