Verslo dovanos

Verslo dovanos padeda stiprinti įmonės žinomumą, tai vienas iš būdų parodyti savo padėką ir pripažinimą verslo partneriams, darbuotojams ar klientams. Verslo dovanos gali padėti sustiprinti santykius, pritraukti naujus klientus ar išlaikyti esamus.

Jubilé

Dirbame su įmonėmis ir verslais, kurie nori išsiskirti, nori kurti ilgalaikius ryšius ir maloniai stebinti savo darbuotojus, klientus ir verslo partnerius.

Dirbame su aukščiausio lygio kūrėjais ir tiekėjais, kad galėtume pasiūlyti unikalius, išskirtinius ir prabangius produktus, kurie atitiktų mūsų klientų lūkesčius. Mes taip pat siūlome individualų požiūrį į kiekvieną klientą, kad galėtume padėti rasti geriausią dovanų sprendimą, atitinkantį jų poreikius ir skonį.

Visada stengiamės būti inovatyvūs ir kūrybingi, kad galėtume pasiūlyti naujausias ir originalias verslo dovanų idėjas. Mes nuolat stebime rinką ir mados tendencijas, siekdami pasiūlyti produktus, kurie būtų aktualūs ir įdomūs mūsų klientams.

Verslo dovanos gali būti puiki priemonė skatinti bendradarbiavimą, kurti geresnį darbo klimatą ir padidinti darbuotojų motyvaciją.

Verslo dovanos ne tik pritraukia klientus, bet ir stiprina verslo ryšius

Išsirinkite...

Sukursime ...

Pristatysime ...

KOKYBĖ

Verslo dovanas visados atidžiai atrenkame, tikriname ir tik įsitikinę aukščiausia kokybe siūlome

ORIGINALUMAS

Verslo dovanos, kurios atitiks Jūsų verslo poreikius

.PDF formatu

Kodėl verta rinktis
Jubile paslaugas ?

Išskirtinumas

Kokybė

Gera kaina

Personalizacija

Lankstumas

Aukšti standartai

Patirtis

1. IŠSIRINKITE

Išsirinkite iš katalogo arba atsiųskite savo idėją ir gaukite geriausią pasiūlymą

2. SUKURSIME

Išsirinktus dovanų rinkinius ar jų produktus profesionaliai supakuosime į Jūsų pasirinktas pakuotes

3. PRISTATYSIME

Sukurtus produktus galime pristatyti į Jūsų pasirinktą vietą ar tiesiai Jūsų darbuotojams ar partneriams!

Rezultatas

Mums labai svarbus rezultatas – norime, kad mūsų klientai būtų patenkinti paslaugomis ir dovanų rezultatais

Gaukite pasiūlymą!

  Susiekite su mumis ir gaukite asmenišką pasiūlymą, kuris atitiks Jūsų verslo poreikius.

  Jubile komanda yra pasiruošusi Jums sukurti unikalią dovaną Jūsų auditorijai.

  I-V: 9:00 - 17:00    VI: 10:00 - 14:00

  " Dažnai įmonės daro klaidą , kai užsako nereikalingų ar beverčių dovanų tiesiog su įmonės logotipu. Dovanos visos būna paženklintos įmonės logotipu. Žinoma kai yra dalyvaujama konferencijose ar parodoje, tokios promodovanos – tinka, populiarini savo vardą. Tačiau kaip lojalumo dovanos – logotipai nėra būtini. Kai dovanojame asmeninę dovaną, juk nepasirašome ant dovanos savo vardo ir pavardės. Įmonės logotipu galima paženklintį įpakavimą.
  Svarbu sukurti tokias dovanas, kurios išreiškia dėmesį, pagarbą bei rūpinimąsi savo darbuotojais, klientais ar verslo parteriais. Verslo dovana galima parodyti, kad jūms rūpi ne tik savo prekės ženklas, bet ir pats gavėjas, jo poreikiai. Taigi, lojalumo dovanos gali būti daug efektyvesnės, kai nėra visas dėmesys sutelktas į logotipus populiarinti vardą, o iš tiesų atspindi jūsų dėmesį ir pagarba gavėjui. O logotipu galite paženklinti visą įpakavimą, o pačią dovaną palikti švarią, suteikiant gavėjui galimybę ją priimti kaip tikrą, nuoširdų ir asmenišką gestą. "
  Marius Zelba
  CEO

  Verslo Dovanos gali būti galingas verslo įrankis, kuris padeda kurti stiprius ryšius su klientais ir partneriais

  Kodėl Jubile?

  Mes, „Jubile“, esame patyrę verslo dovanų tiekėjai, kurie įgyvendina įvairias dovanų idėjas ir sprendimus tam, kad padėtų klientams padidinti bendrą įmonės vertę bei pagerinti santykius su darbuotojais ir klientais per įsimintinas dovanas.

  Mūsų komanda

  Dirbame su aukščiausio lygio kūrėjais ir tiekėjais, kad galėtume pasiūlyti unikalius, išskirtinius ir prabangius produktus, kurie atitiktų mūsų klientų lūkesčius. Mes taip pat siūlome individualų požiūrį į kiekvieną klientą, kad galėtume padėti rasti geriausią dovanų sprendimą, atitinkantį jų poreikius ir skonį.

  Mūsų tiklas

  Mūsų tikslas yra padėti mūsų klientams sukurti ne tik įsimintinas dovanas, bet ir užmegzti ilgalaikius ir sėkmingus verslo ryšius. Mes įsipareigoję siekti puikių rezultatų ir pasiūlyti geriausią galimą aptarnavimą, kad mūsų klientai jaustųsi patenkinti ir vertinami.

  Asmeniškai

  Mūsų tikslas – palengvinti verslo dovanų paieška ir pateikti klientams platų pasirinkimą, kad atitiktų jų poreikius bei biudžetą. Be to, mes taip pat suteikiame galimybę individualizuoti dovanas, kad jos būtų dar ypatingesnės ir asmeniškesnės.

  Inovatyvūs ir kūrybingi

  Mes stengiamės būti inovatyvūs ir kūrybingi, kad galėtume pasiūlyti naujausias ir originalias verslo dovanų idėjas. Mes nuolat stebime rinką ir mados tendencijas, siekdami pasiūlyti produktus, kurie būtų aktualūs ir įdomūs mūsų klientams.

  Paslaugų kokybė

  Mes nuolat siekiame užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę, todėl visada stengiamės suprasti mūsų klientų poreikius, norus bei lūkesčius. Dirbame su aukštos kokybės prekėmis ir specializuotomis dovanų idėjomis, siekdami padėti klientams rasti tinkamiausią sprendimą savo verslui.

  Pagalba

  Mūsų komanda yra pasiryžusi padėti klientams kiekvienoje stadijoje, nuo pradinių idėjų diskusijų iki galutinių dovanų pristatymo. Mes siekiame užtikrinti, kad kiekvienas mūsų klientas būtų patenkintas gauta paslauga ir dovanų rezultatais.

  Mūsų verslo dovanos atspindi mūsų prioritetus - kobybę, išskirtinumą ir originalumą, todėl kiekvienas gavėjas jaučiasi ypatingas

  Verslo dovanos yra investicija į gerus santykius ir ilgalaikį sėkmę

  PIRKINIŲ KREPŠELIS 0

  dovanos tiems, kuriuos mylite

  Užsakymai elektroninėje parduotuvėje priimami visą parą
  Klientų aptarnavimas:    I-V: 9:00 – 17:00     VI: 10:00 – 14:00