Minčių gaudyklė

55.00

Ar ieškote ypatingos ir asmeniškos dovanos? Šis prabangus dovanų rinkinys apima elegantišką ir išskirtinę užrasų knygutę, kuri gali tapti įspūdžių, svajonių ar prisiminimų saugojimo vieta.
Taip pat šioje dovanų dėžutėje rasite tušinuką, kuris suteiks galimybę užrašyti svarbias mintis ir idėjas.
Be to, rinkinyje rasite ir smilkaline, kuris suteiks ypatingumo rašymui, kai smilkalai smilks. Smilkalai ne tik kuria malonų aromatą, bet ir padeda atsipalaiduoti ir koncentruotis.
Šis prabangus ir elegantiškas dovanų rinkinys tikrai bus ypatinga dovana bet kuriai progai – gimtadieniui, jubiliejui ar tiesiog padėkos ženklu už ypatingas akimirkas.

DOVANŲ RINKINĮ SUDARO

Pirmoji dovana yra elegantiška ir išskirtinė 3D užrasų knygutė ( A5 dydis ) Ivory white paper 100 GSM+ imitation leather

Antrasis dovanų rinkinio elementas yra tušinukas. Tušinukas turi elegantišką dizainą su aukso spalvos elementais, kuris suteiks jūsų užrašams ypatingumo.

Trečia dovana šiame rinkinyje yra smilkalinės indas. ( Kūginiams smilkalams naudoti )

Visas šis dovanų rinkinys supakuotas į elegantišką JUBILÉ dėžutę, kuri suteiks prabangos jūsų dovanai.

PRISTATYMAS

Pasirenkama atsiskaitant.

Nemokamas pristatymas nuo 60 eur

  • Nemokamas atsiėmimas JUBILÉ Šiauliuose.
  • Pristatymas į paštomatą (1-3 darbo dienos) – €3.99 
  • Pristatymas kurjeriu (2-3 darbo dienos) – €5.95
ĮPAKAVIMAS

Visi JUBILÉ dovanų rinkiniai yra supakuoti į prabangia ir kokybiška firminė jubilé dovanų dėžute su magnetiniu uždarymu ,kuri yra perišta prabangiu kaspinu. Rinkinio produktai supakuoti į šilkinį popierių, kuris yra užklijuotas lipduku. Jūsų sveikinimas randamas ant atviruko, kuris slypi aukštos kokybės voke ( jį įrašykite į komentarus atsiskaitydami )

SHARE

PRIDĖKITE DOVANĄ

Saldainiai
Produktai nr2
Produktai nr3
SUKURSIM

Ar ieškote originalių dovanų, kurios tikrai nustebins ir pradžiugins? Mes galime padėti! Mūsų parduotuvėje unikalios ir išskirtinės dovanos, kurios nepaliks abejingų.

PRISIMINS

Gavėjas prisimins ypatingą dovaną, kurią jam padovanojote iš mūsų. Mes stengiamės kurti dovanas, kurios tuo pačiu metu būtų prabangios, išskirtinės ir praktiškos.

SUTAUPYSIME

Mes siūlome išskirtinę paslaugą – pasirūpiname dovanomis nuo idėjos pateikimo iki jos realizavimo ir pristatymo. Kad visos dovanos būtų gražiai ir elegantiškai supakuotos.

Jums taip pat gali patikti

Dovanos paieška gali būti
iššūkis, tačiau mes esame čia!

Įsivaizduokite sėdinčius prie didelio stalo visus savo artimuosius gimtadienio, jubiliejaus ar kitos progos proga. Ir tada ištraukiate mus, JUBILE dovanų dėžute, kruoščiai, prabangiai ir elegantiškai supakuotą, į šią geru nuotaikų kupiną sceną. Mes surandame geriausius prekių ženklus iš viso pasaulio, norėdami supaprastinti gerų dovanų paieškas ir padėti jums surasti tinkamą dovaną kiekvienam svarbiam žmogui jūsų gyvenime. Mes atidžiai supakuojame kiekvieną dovaną, sukurdami tikrą džiaugsmą ir nuostabą dovanotai asmenybei.

PIRKINIŲ KREPŠELIS 0

dovanos tiems, kuriuos mylite

Užsakymai elektroninėje parduotuvėje priimami visą parą
Klientų aptarnavimas:    I-V: 9:00 – 17:00     VI: 10:00 – 14:00