Rytietiški kvapai

50.00

Dovanų rinkinys „Rytietiški kvapai” yra puikus pasirinkimas tiems, kas nori pradėti arba dovanoti kelionę į jausmų ir aromatų pasaulį. Šis rinkinys puikiai tiks tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems smilkalų meistrams. Pagrindinis šio rinkinio akcentas yra Smilkalai Sandalwood. Jie žinomi savo ramybę keliančiu ir vidinius taikos jausmus skatinančiu aromatu. Sandalwood smilkalai yra gaminami iš natūralaus sandalmedžio, kurie suteikia jiems autentišką kvapą, kuris gali paglostyti jūsų gyvenimo ritmą.
Taip pat rinkinyje yra prabangi rankų darbo smilkalinė, kurioje galima laikyti smilkalus ir užsidegti juos. Ši smilkalinė primygtinai reikalauja dėmesio – ji yra pagaminta iš aukštos kokybės medžio, lakuota, dekoruota aukso spalvos akcentais, dėl to atrodo prabangiai ir elegantiškai. Tai dar vienas ypatingas elementas, kuris suteiks ypatingą žavesį bet kuriam namų kambariui.

Taigi, jei jūs arba jūsų artimas žmogus mėgstate smilkalus ir ieškote ypatingo dovanos, „Rytietiški kvapai” rinkinys yra puikus pasirinkimas. Padovanokite savo sielai dozę rytietiškų kvapų su šiuo nuostabiu rinkiniu!

DOVANŲ RINKINĮ SUDARO
  • 4 dėžutės smilkalų ( Nanural Sandalwood ) 21cm ilgio
    Vienoje dėžutėje: 35-40 vnt. 20g.
    Viso 80g. 140 – 160 vnt.
  • Prabangi rankų darbo smilkalinė pagaminta iš medžio, magnetinis uždarymas.
  • Rinkinio produktai supakuoti į šilkinį popierių, aukštos kokybės drožles. Jūsų sveikinimas randamas ant atviruko , kuris slypi aukštos kokybės voke
PRISTATYMAS

Pasirenkama atsiskaitant.

Nemokamas pristatymas nuo 60 eur

  • Nemokamas atsiėmimas JUBILÉ Šiauliuose.
  • Pristatymas į paštomatą (1-3 darbo dienos) – €3.99 
  • Pristatymas kurjeriu (2-3 darbo dienos) – €5.95
ĮPAKAVIMAS

Visi JUBILÉ dovanų rinkiniai yra supakuoti į prabangia ir kokybiška firminė jubilé dovanų dėžute su magnetiniu uždarymu ,kuri yra perišta prabangiu kaspinu. Rinkinio produktai supakuoti į šilkinį popierių, kuris yra užklijuotas lipduku. Jūsų sveikinimas randamas ant atviruko, kuris slypi aukštos kokybės voke ( jį įrašykite į komentarus atsiskaitydami )

SHARE

PRIDĖKITE DOVANĄ

Saldainiai
Produktai nr2
Produktai nr3
SUKURSIM

Ar ieškote originalių dovanų, kurios tikrai nustebins ir pradžiugins? Mes galime padėti! Mūsų parduotuvėje unikalios ir išskirtinės dovanos, kurios nepaliks abejingų.

PRISIMINS

Gavėjas prisimins ypatingą dovaną, kurią jam padovanojote iš mūsų. Mes stengiamės kurti dovanas, kurios tuo pačiu metu būtų prabangios, išskirtinės ir praktiškos.

SUTAUPYSIME

Mes siūlome išskirtinę paslaugą – pasirūpiname dovanomis nuo idėjos pateikimo iki jos realizavimo ir pristatymo. Kad visos dovanos būtų gražiai ir elegantiškai supakuotos.

Jums taip pat gali patikti

Dovanos paieška gali būti
iššūkis, tačiau mes esame čia!

Įsivaizduokite sėdinčius prie didelio stalo visus savo artimuosius gimtadienio, jubiliejaus ar kitos progos proga. Ir tada ištraukiate mus, JUBILE dovanų dėžute, kruoščiai, prabangiai ir elegantiškai supakuotą, į šią geru nuotaikų kupiną sceną. Mes surandame geriausius prekių ženklus iš viso pasaulio, norėdami supaprastinti gerų dovanų paieškas ir padėti jums surasti tinkamą dovaną kiekvienam svarbiam žmogui jūsų gyvenime. Mes atidžiai supakuojame kiekvieną dovaną, sukurdami tikrą džiaugsmą ir nuostabą dovanotai asmenybei.

PIRKINIŲ KREPŠELIS 0

dovanos tiems, kuriuos mylite

Užsakymai elektroninėje parduotuvėje priimami visą parą
Klientų aptarnavimas:    I-V: 9:00 – 17:00     VI: 10:00 – 14:00