Linkėjimai iš Pietų Amerikos

45.00

Dovanų rinkinys „Linkėjimai iš Pietų Amerikos” yra puiki dovana tiems, kurie negali įsivaizduoti savo ryto be kavos. Šis rinkinys puikiai tiks tiek kavos mėgėjams, tiek tiems, kurie nori išbandyti ką nors naujo. Šio rinkinio pagrindinis elementas yra kavos paketas iš Pietų Amerikos – Honduro. Pietų Amerika žinoma kaip vienas iš didžiausių kavos gamintojų pasaulyje, todėl jos kava garsėja aukščiausios kokybės skoniu ir aromatu. Gavėjui nereikės nuvykti į Pietų Ameriką, kad paragautų šios nuostabios kavos – ją galės paruošti tiesiog savo virtuvėje. Be to, dovanų rinkinyje rasite ir 2 juodus elegantiškus kavos puodelius, kuriuos puošia stilingi aukso spalvos šaukšteliai, kurie pridės elegancijos kasdieniniam kavos ritualams..

Dovanų rinkinys „Linkėjimai iš Pietų Amerikos” yra puiki dovana kavos mėgėjams ir visiems, kurie nori patirti naujų skonių ir aromatų. Šis rinkinys yra puiki galimybė pradėti savo rytą su nuostabiais skoniais.

DOVANŲ RINKINĮ SUDARO
  • Malta kava Honduras Belen paruošta plikymui 200g.

Šalis, Regionas: Hondūras, Belen
Rūšis: 100% Arabika
Porūšis: Pacas, Paraneima
Ūkio aukštis: 1600m virš jūros lygio
Apdorojimas: Šlapiasis
Skoninės savybės: Migdolai, kakava, medus, arbatiška
Skrudinimo lygis: Vidutinis skrudinimas
Tinka: Espresso, plikymui, filtriniams kavinukams

    • 2 juodi elegantiški puodeliai 35cl

Puodeliai atrodo taip, lyg būtų pagaminti iš akmens keramikos, tačiau jie stikliniai. Stiklas grūdintas, todėl labai tvirtas.

    • 2 Stilingi aukso spalvos šaukštai

Šaukšteliai yra pagaminti iš aukštos kokybės metalo.

  • Prabangi ir kokybiška firminė jubilé dovanų dėžutė su prabangiu kaspinu ir magnetiniu uždarymu.
PRISTATYMAS

Pasirenkama atsiskaitant.

Nemokamas pristatymas nuo 60 eur

  • Nemokamas atsiėmimas JUBILÉ Šiauliuose.
  • Pristatymas į paštomatą (1-3 darbo dienos) – €3.99 
  • Pristatymas kurjeriu (2-3 darbo dienos) – €5.95
ĮPAKAVIMAS

Visi JUBILÉ dovanų rinkiniai yra supakuoti į prabangia ir kokybiška firminė jubilé dovanų dėžute su magnetiniu uždarymu ,kuri yra perišta prabangiu kaspinu. Rinkinio produktai supakuoti į šilkinį popierių, kuris yra užklijuotas lipduku. Jūsų sveikinimas randamas ant atviruko, kuris slypi aukštos kokybės voke ( jį įrašykite į komentarus atsiskaitydami )

SHARE

PRIDĖKITE DOVANĄ

Saldainiai
Produktai nr2
Produktai nr3
SUKURSIM

Ar ieškote originalių dovanų, kurios tikrai nustebins ir pradžiugins? Mes galime padėti! Mūsų parduotuvėje unikalios ir išskirtinės dovanos, kurios nepaliks abejingų.

PRISIMINS

Gavėjas prisimins ypatingą dovaną, kurią jam padovanojote iš mūsų. Mes stengiamės kurti dovanas, kurios tuo pačiu metu būtų prabangios, išskirtinės ir praktiškos.

SUTAUPYSIME

Mes siūlome išskirtinę paslaugą – pasirūpiname dovanomis nuo idėjos pateikimo iki jos realizavimo ir pristatymo. Kad visos dovanos būtų gražiai ir elegantiškai supakuotos.

Jums taip pat gali patikti

Dovanos paieška gali būti
iššūkis, tačiau mes esame čia!

Įsivaizduokite sėdinčius prie didelio stalo visus savo artimuosius gimtadienio, jubiliejaus ar kitos progos proga. Ir tada ištraukiate mus, JUBILE dovanų dėžute, kruoščiai, prabangiai ir elegantiškai supakuotą, į šią geru nuotaikų kupiną sceną. Mes surandame geriausius prekių ženklus iš viso pasaulio, norėdami supaprastinti gerų dovanų paieškas ir padėti jums surasti tinkamą dovaną kiekvienam svarbiam žmogui jūsų gyvenime. Mes atidžiai supakuojame kiekvieną dovaną, sukurdami tikrą džiaugsmą ir nuostabą dovanotai asmenybei.

PIRKINIŲ KREPŠELIS 0

dovanos tiems, kuriuos mylite

Užsakymai elektroninėje parduotuvėje priimami visą parą
Klientų aptarnavimas:    I-V: 9:00 – 17:00     VI: 10:00 – 14:00